Optik illüzyonlu kişilik testi: Bu kedi görseli iyimser mi yoksa kötümser bir kişi mi olduğunuzu ortaya çıkaracak

Günlük hayatta karşınıza çıkan problemlere karşı sergilediğiniz hareketler iyimser mi yoksa kötümser biri misiniz ortaya çıkaran en temel göstergedir. İyimser kişiler genellikle her ne kadar kötü olay yaşasa da olumlu yönden bakmayı seçerken kötümser kişiler olayların her zaman en kötü yanlarını görme eğilimindedir.

Bugün sizler için hazırladığımız bu optik illüzyonlu kişilik testinde görseldeki kedinin hareket yönüne karşı bakış açınızı sorduk. Bu kişilik testi test ile iyimser mi yoksa kötümser biri misiniz ortaya çıkarmayı hedefliyor.

İYİMSER Mİ YOKSA KÖTÜMSER BİRİ MİSİNİZ?Yukarıdaki kedi resmine dikkatlice bakın. Sizce bu kedi merdivenlerden yukarı mı çıkıyor yoksa aşağı mı iniyor? Siz bu kediyi nasıl görüyorsunuz bir karar verin. Bu karar iyimser mi yoksa kötümser biri misiniz ve hakkınızda daha birçok detayı ortaya çıkaracak.

Kedinin Merdivenlerden Yukarı Çıktığını Görenler

İyimser mi yoksa kötümser biri misiniz ortaya çıkarmak için hazırlanan optik illüzyonlu kişilik testi görselinde kedinin merdivenlerden yukarı çıktığını mı gördünüz? Tebrikler! O halde siz tam bir iyimsersiniz.

Hayat boyunca önünüze çıkan sorunları hep iyi tarafından ele alıyor, kötü olan durumlara karşısında bile iyi bir bakış açısı arıyorsunuz demektir. Önünüze çıkan engeller karşısında hayata küsmek yerine bu engellerin fırsatlarınıza ulaşmak için aşılması gereken birer kademe olarak görüyorsunuz.

Bu iyimser tavrınız çevrenizdeki insanları da etkiliyor ve sizinle arkadaş olmaktan memnun oluyor, herkese ve her şeye karşı pozitif duruşunuz çevreniz tarafından oldukça takdir ediliyor.

Kedinin Merdivenlerden Aşağı İndiğini Görenler

İyimser mi yoksa kötümser biri misiniz öğrenmek için hazırlanan kişilik testi görseline baktığınızda kedinin merdivenlerden aşağı indiğini mi gördünüz? O halde siz kötümser yani karamsar bir bakış açısına sahipsiniz demektir.

Karşılaştığınız olaylara bakış açınız daha çok karamsar yönde ve en ufak bir olayda olumsuzluklardan yakınan birine dönüşebiliyorsunuz. Bir olay yaşadığınızda her ne kadar iyi yanı da olsa o olayın olumsuz yönü size daha çekici geliyor ve gündeminiz olumsuzluklar olabiliyor.

Bazen bir olay ile karşılaştığınızda bir durmalı ve bu olayı nasıl yorumladığınızı gözlemlemelisiniz. Eğer karamsar bir yorumlama yaptıysanız biraz düşünüp belki de çevrenizden destek alıp bu durumun iyi yönlerini de keşfedebilirsiniz.

Peki, iyimser mi yoksa kötümser biri misiniz kişilik testinde siz hangisi çıktınız ve sizce bu kedi merdivenlerden aşağı mı iniyor yoksa yukarı mı çıkıyor? Yorumlarda bizimle paylaşın!  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir