O Havayolu Şirketi En Az 70 Bin Liraya Çalışacak Kabin Memuru Arıyor

Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates, Türkiye’de yeni kabin memurları arıyor. Adaylar için katılacak 19 Mayıs 2024 tarihinde DoubleTree by Hilton Bodrum’da ve 31 Mayıs 2024 tarihinde Akra Hotel Antalya’da değerlendirme günleri düzenlenecek.

Emirates ayrıca adayların yalnızca özel davetle katılabilecekleri değerlendirme günlerini ise 15 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul, 17 Mayıs 2024 tarihinde İzmir ve 29 Mayıs 2024 tarihinde Ankara’da gerçekleştirecek.

Emirates’in internet sitesinde çalışma koşullarına dair şu ifadeler yer aldı:

“BAE’deki maaşlar vergiden muaftır ve maaşınızı aylık olarak Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi cinsinden alırsınız (1 ABD Doları = 3,67 AED). Uygun çalışanlar için maaşınız, rekabetçi bir konaklama ve ulaşım ödeneğini içerecektir. Şirketin sağladığı konaklamada yaşayan çalışanlara barınma, kamu hizmetleri ve yaşam masrafları konusunda yardım verilecek.”

EMIRATES’TE KABİN MEMURU ŞARTLARI NELERDİR?

İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilmeniz gerekmektedir. (Başka bir dil konuşabilmek bir avantajdır.)
En az 160 cm boyunda olmanız ve acil durum ekipmanlarına her yerden erişebilmeniz için parmak ucunda dururken 212 cm’ye ulaşabiliyor olmanız gerekli.
Emirates kabin ekibi üniforması giyerken görünürde dövme olmamalı.
Emirates kabin ekibi olarak Dubai’de ikamet edeceksiniz ve BAE’nin çalışma vizesi gerekliliklerini karşılamanız gerekecek.

BAŞLANGIÇ ​​MAAŞI

Maaşınız üç bileşenden oluşur: Sabit bir temel maaş, gerçekleştirilen uçuşlar için saatlik ücret ve yurt dışı yemek yardımı. Temel maaş = 4.430 AED / ay, Uçan Ödeme = ortalama 63,75 AED / saat. 80-100 saat/ay, Ortalama Toplam Ücret = 10.170 AED / ay (~ 2.770 ABD Doları, 2.710 Euro veya 2.280 GBP). Bunlar yaklaşık rakamlardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir